logo
Úvodní stránka

Pivní lístek

Lob

Lobkowicz Premium 12°
0,5l - 52 Kč / 0,3l - 36 Kč

Prémiový ležák Lobkowicz je tradiční české pivo pyšnící se charakteristickou lahodnou chutí. Jeho plnost a hořkost se snoubí v harmonickém celku.

Clumec

Vévoda 11°
0,5l - 45 Kč / 0,3l – 34 Kč

Patronem ležáku Vévoda je rytíř Řádu zlatého rouna Ferdinand Josef Jan Nepomuk, vévoda roudnický. Jde o pivo typické vyváženou, Mírně nahořklou chutí, zlatavou barvou a kvalitním řízem.

Merlin

Černý Lobkowicz Premium (Merlin 13°)
0,5l - 65 Kč/ 0,3l - 41 Kč

Merlin je výjimečný ležák, který lze pro jeho velmi tmavou barvu označit za opravdu černé pivo. Náš sládek jej vaří podle speciální receptury a při jeho výrobě používá tří druhů sladu a ječmene. 

Clumec

Chlumecký Vít 11°
0,5l - 48 Kč / 0,3l - 37 Kč

K přípravě tohoto piva bylo použito více než 50% pšeničného sladu Vyznačuje se bohatou vůní a chutí, ve které najdeme vůně ovoce a koření. Neprochází filtrací, a proto je bohaté na obsah kvasinek.  

Cerna

Kvasar  13°
0,5l -51 Kč / 0,3l - 37 Kč

Speciální světlé pivo s přídavkem medu, vyznačující se dobrou pěnivostí, zlatožlutou až zlatohnědou barvou, dobrého řízu a plnosti, která podněcuj k dalšímu napití, a odpovídá charakteru českých piv.  

Cerna

Kombajnérka limonáda
0,5l - 31 Kč / 0,3l - 24 Kč

Citrónová limonáda s tradičním názvem a přídavkem chmele.

 

Clumec

 

 

Klášter Premium 12°                                                                                                                                                                                                                  0,5l - 47 Kč/ 0,3l - 35 Kč

Klasický představitel piva českého typu s lahodnou harmonickou chutí a výraznou hořkostí. Neprochází tepelným ošetřením, pasterizací a proto chutná stejně jako ve starobylých sklepích pivovaru vytesaných ve skále.

 

Flying Cloud IPA 14°                                                                                                                                                                                                               0,5l - 55 Kč/ 0,3l - 39 Kč

IPA (India Pale Ale) je svrchně kvašené speciální pivo, při jehož výrobě se používá metoda studeného chmelení aromatickými odrůdami chmelů Amarillo a Cascade. Pivo tím získává intenzivní chuť, vůni a hořkost. 

 

Pilsner Urquell 12°

0,5l - 52 Kč/ 0,3l - 36 Kč

Představitel klasického piva plzeňského typu zlaté barvy s jemnou hořkostí, kterou dodává chmel Žatecký červeňák.

Nabídka pivních specialit Polední menu

Los v Oslu - Restaurant - Perunova 17 - Praha 3 - Tel: 222 513 295

O nás - Galerie - Kontakt - Jídelní a nápojový lístek - Aktuality